Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi

Dış İlişkiler Merkez Birimi


Üniversitemizin 2020 Erasmus+ Hareketlilik Projesi Kabul Edildi 2020 yılı Teklif Çağrısı Döneminde Erasmus+ Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Program Ülkeleri ile Yükseköğretimde Öğrenci ve Personel Hareketliliği (KA103) faaliyeti kapsamında 193 yükseköğretim kurumu ve 31 ulusal hareketlilik konsorsiyumu tarafından sunulan başvurular sonuçlanmıştır.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Dış İlişkiler Merkez Birimi Erasmus Koordinatörlüğü 2020-KA103 projesine sahip oldu. Proje kapsamında Erasmus Koordinatörlüğü tarafından Öğrenci ve Personel Hareketliliği gerçekleştirilecektir. Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Dış İlişkiler Merkez Birimi ve Erasmus Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KARTERİ ve Dışilişkiler Merkez Birimi ekibi olarak proje kapsamında yapılacak uluslararası hareketliliklerle, yapılacak olan eğitim seminerlerle, güçlü işbirlikleri ve tecrübe paylaşımı için önemli derecede fırsatlar oluşturacak ve gelecek yıllarda kurumumuz adına yeni projeler hedeflemekte olacağız.

Erasmus+ Yükseköğretim Programı kapsamında Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Dışilişkiler Merkez Birimi olarak Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’na teşekkürlerimizi sunarız.